Hobby Garden sodo gultų ir kėdžių pagalvėlės

Hobby Garden gultų pagalvėlės yra įvairių spalvų: smėlio, rudos, violetinės, mėlynos, raudonos ir kitų spalvų. Siūlome raštuotus modelius ir vienspalvius apmušalus. Jie tiks tiek klasikiniuose soduose, tiek elegantiškose, minimalistinėse terasose. Mes taip pat rekomenduojame juos kavinėms ar restoranams, manome, kad tai ne tik patogumas klientui, bet kartu ir puikus dekoras jūsų kavinei.

Siūlome kelių dydžių pagalves. Tai leidžia jums pritaikyti gaminį pagal tam tikrą kėdės ar gulto modelį. Tai taip pat garantija, kad pagalvė atrodys estetiškai ir atliks svarbiausią savo funkciją - didesnį komfortą.

Hobby Garden didžiuojasi savo produkcija. Visa paslaptis, kad pagalvės ir gultai yra pagaminti iš tokių medžiagų kaip Oksfordo audinys arba patvarus, tačiau minkštas poliuretano putplastis. Sodo gultų su aukštomis atlošais pagalvėles lengva valyti (tereikia nuvalyti audiniu), jų yra tiek vienviečių, tiek dvipusių. Dėl to jie yra tinkami naudoti tiek namuose, tiek ir lauke pvz. restoranuose ar kavinėse.

Kaip aukšto atlošo gultų pagalvių gamintojas, Hobby Garden garantuoja, kad įsigyti produktai pateisins visus jūsų lūkesčius ir tarnaus daugelį metų net ir intensyviai naudojant.

Kaip pritaikyti gultų pagalves prie baldų?

Pagalvės ir užvalkalai skirti baldų patogumui padidinti. Jie taip pat pagerina savo estetinę vertę. Tam, kad jie kuo geriau atliktų savo funkcijas, jie turėtų būti tinkamai priderinti prie gultų ar fotelių. Matmenys yra svarbiausias kriterijus. Prieš perkant, išmatuokite baldų ilgį, plotį ir aukštį ir pagal tai pasirinkite sodo kėdžių pagalvėlės dydį. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių išmatavimų modelius.

Hobby Garden stengiasi, kad gaminiai būtų ne tik patogūs ir gražūs, bet taip pat patvarūs ir atsparūs pažeidimams. Štai kodėl kiekviena gulto pagalvėlė yra pagaminta iš medžiagų, kurias lengva išlaikyti švarias. Jos greitai nesidėvi, todėl šia produkcija galima džiaugtis ilgai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Pristatymas

    NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje, visoms prekėms.

Garantija

    Būkite ramūs pirkdami dogus.lt. Jau daugiau nei 10 metų dirbame jums.

DOGUS, UAB © 2022