Palečių pagalvės padėklams. Sodui, namams, kavinėms

Turite sodą? Mėgstate leisti laiką gryname ore? Tuomet galite apsvarstyti galimybę savo sodo lauko erdvę papildyti patogiomis sėdimosiomis vietomis. Vienas iš būdų tai padaryti – naudoti EURO padėklus su palečių pagalvėlėmis. Kadangi EURO padėklai sodui šiandien sulaukia vis didesnio populiarumo, verta išsamiau aptarti, kokiais privalumais pasižymi palečių pagalvės ir pateikti keletą patarimų jų pasirinkimui.

Padėklų pagalvės naudojimo sode privalumai

·         Didelis patogumas. EURO paletės gali būti puiki vieta atsisėsti, tačiau be pagalvėlės jos gali būti pakankamai nepatogios. Naudodami pagalves paletėms, suteiksite sau ir savo svečiams daugiau komforto.

·         Originalus stilius. Paletės yra kaimiškos ir natūralios išvaizdos, galinčios papildyti bet kokį sodo stilių. Pasirinkę palečių pagalves, galite sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, kuri taip pat pagerins ir bendrą jūsų sodo išvaizdą.

·         Prieinama kaina. Paletės dažnai būna visiškai nemokamos arba pasižymi simboline kaina, todėl jos yra nebrangi priemonė sėdimosioms vietoms savo sode sukurti. Padėklų pagalvės taip pat yra siūlomos už prieinamą kainą, todėl tai yra ekonomiškas sprendimas patogiai lauko poilsio zonai sukurti.

·         Lengva priežiūra. Kadangi palečių pagalvės yra dvipusės, išsitepus vienai jos daliai, galima ją apversti ir naudoti kitą. Padėklų pagalves labai paprasta valyti ir prižiūrėti. Be to, jos yra atsparios drėgmei. Kuomet EURO padėklų pagalvėlės išsitepa, jas lengva nuimti ir išplauti.

·         Didelis pritaikomumas. Naudodami palečių pagalvėles, galite sukurti sėdimąsias vietas, pritaikytas konkretiems jūsų ir jūsų šeimos poreikiams. Be to, pasirinkus pagalves padėklams, taip pat galite lengvai pritaikyti savo lauko baldų išvaizdą, kad ji atitiktų jūsų asmeninį skonį ir stilių. Didelis skirtingų spalvų ir raštų asortimentas užtikrina, kad būtų galima lengvai išsirinkti geriausiai jūsų sodo aplinkai tinkančias palečių pagalves.

Kaip išsirinkti padėklų pagalvėles sodui?

·         Medžiaga. Renkantis palečių pagalves, pirmiausia reikia atsižvelgti į medžiagą. EURO padėklų pagalvėlės, pagamintos iš drėgmei atsparių ir lauko sąlygomis naudoti tinkamų audinių, gali būti puikus ir ilgaamžis pasirinkimas.

·         Dydis. Palečių pagalvėlės dydį reikėtų rinktis atsižvelgiant į padėklų sėdimosios dalies dydį. Išmatuokite padėklo matmenis ir pasirinkite tokią patelės pagalvėlę, kuri gerai priglustų prie jos paviršiaus.

·         Storis. Pagal pagalvės paletėms storį galite spręsti, ar ji bus pakankamai patogi. Storesnės palečių pagalvės suteikia daugiau komforto, tačiau gali ne taip gerai priglusti prie padėklo paviršiaus. Kita vertus, plonesnės palečių pagalvėlės gali nesuteikti tiek daug komforto, tačiau geriau priguls.

·         Spalva. Padėklų pagalvės spalva yra individualus pasirinkimas. Rinkitės spalvą, kuri papildytų bendrą jūsų sodo atmosferą ir jame vyraujančią spalvinę gamą.

·         Priežiūra. Lengvai prižiūrimos palečių pagalvėlės yra praktiškas pasirinkimas naudojimui lauke. Ieškokite pagalvėlių paletėms, kurias galima lengvai nuvalyti ir išplauti.

·         Kaina. Pagalvėlės EURO patelėms gali pasižymėti skirtingomis kainomis. Todėl pasistenkite išsirinkti tokias palečių pagalvėles, kurios optimaliai atitiktų jūsų biudžetą ir kartu užtikrintų pageidaujamą komforto ir jums patinkantį stilių.

Palečių pagalvėlės – naudingas pasirinkimas

EURO padėklų pagalvėlės įdomiai ir išskirtinai atrodo kiekviename sode, terasoje ar netgi lauko kavinėse. Tokio tipo sprendimai metų metus vis labiau populiarėja. Tai palyginti pigus ir tuo pat metu labai madingas bei ekologiškas būdas originaliam lauko erdvės dizainui sukurti. Tačiau norint užtikrinti, jog pasieksite optimalų rezultatą, verta investuoti į kokybiškas, universalias, lengvai prižiūrimas ir ilgaamžes pagalves patelėms. Tuomet laiko leidimas sode taps daug malonesnis ir jaukesnis. Jei ieškodami palečių pagalvėlių susidursite su papildomais klausimais, visuomet galite kreiptis e. paštu info@dogus.lt ir mes padėsime Jums išsirinkti tai, kas geriausiai tiks jūsų sodui, terasai ar lauko kavinei.

Tags: palečių pagalvės, sodo gultai, pagalvėlės sodo kėdėms, kėdžių pagalvės, kavinėms, sodui, namui

Komentarai

Rašyti komentarą

Pristatymas

    NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje, visoms prekėms.

Garantija

    Būkite ramūs pirkdami dogus.lt. Jau daugiau nei 10 metų dirbame jums.