Užtiesalai automobiliams: kaip išsirinkti geriausią?

Jei esate šuns šeimininkas, mėgstantis pasiimti savo gauruotą draugą į keliones ar tiesiog kartu su juo važiuoti į miestą ir parduotuves, investuoti į šuns automobilio sėdynės užvalkalą yra protingas sprendimas. Todėl naudinga išsamiau aptarti automobilio sėdynės užvalkalo naudojimo privalumus ir pateikti patarimų, kaip išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį automobilio sėdynės užtiesalą.

Automobilio sėdynės užtiesalas ir jo privalumai

·         Apsaugo automobilio apmušalus. Šunis vežiojant ant automobilio sėdynių, jie gali jas greitai sugadinti savo nagais, plaukais ir seilėmis. Užtiesalas automobiliui apsaugo šunį ir automobilio apmušalus, todėl, juos naudodami, apsaugosite sėdynes nuo pažeidimų, o valymas taps lengvesnis.

·         Apsaugo šunį kelionės metu. Staigaus stabdymo ar susidūrimo atveju nepririštas šuo gali kelti didelį pavojų – jis gali susižeisti pats arba sužeisti automobilio keleivius. Automobilio sėdynės užvalkalas, kuriame įmontuoti diržai arba tvirtinimo taškai, gali padėti saugiai prilaikyti šunį važiuojant automobiliu.

·         Suteikia komfortą. Daugelio automobilinių sėdynių užvalkalų, skirtų šunims, dizainas pritaikytas šuns patogumui. Jie gaminami iš minkštų medžiagų, kad augintiniui būtų maloniau važiuoti. Be to, užvalkalai su neslystančiais paviršiais gali padėti šuniui išvengti slydimo važiuojant.

·         Saugo šunį nuo blaškymosi. Šuo, kuriam leidžiama laisvai judėti automobilyje, gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir sukelti avariją. Šunų sėdynių užtiesalai, kurie padeda gyvūnui stabiliai laikytis, gali padėti užtikrinti saugesnę kelionę.

·         Universalumas. Automobilio sėdynės užtiesalai yra įvairių stilių ir dydžių, todėl juos galima naudoti įvairiose transporto priemonėse – nuo lengvųjų automobilių ir sunkvežimių iki visureigių ir mikroautobusų. Gali būti naudojamas tiek automobilio bagažinės uždangalas, tiek ir priekinių bei galinių sėdynių užvalkalai. Daugelį užvalkalų taip pat lengva uždėti ir nuimti, todėl juos patogu rinktis dažnai keliaujantiems šunų šeimininkams.

Kaip išsirinkti automobilio sėdynės užvalkalą šuniui?

·         Atsižvelkite į savo šuns dydį. Prieš įsigydami automobilio sėdynės užvalkalą, įvertinkite savo šuns dydį. Rinkitės užtiesalą, atitinkantį jūsų šuns svorį ir dydį, užtikrindami, kad jis patogiai ir saugiai priglustų.

·         Ieškokite patvarių medžiagų. Kadangi automobilių sėdynių užvalkalai dėvisi nuo augintinio nagų, plaukų ir įvairių nešvarumų, svarbu rinktis užvalkalą, pagamintą iš patvarių, aukštos kokybės medžiagų, kurios būtų atsparios dažnam naudojimui.

·         Pasirinkite jūsų poreikius atitinkantį stilių. Automobilio sėdynių užtiesalai būna įvairių stilių: nuo hamako tipo užvalkalų, kurie visiškai uždengia galinę automobilio sėdynę, iki suolelio tipo užvalkalų, kurie apsaugo tik pačią sėdynę. Atsižvelkite į konkrečius savo poreikius ir pasirinkite jums ir jūsų šuniui tinkamiausią stilių.

·         Patikrinkite, ar pasižymi neslystančiomis savybėmis. Važiuojant automobiliu, neslidus paviršius gali padėti išlaikyti šunį vietoje, kad jis neslystų ir nesusižeistų. Ieškokite automobilio sėdynės užvalkalo šunims su neslystančiomis savybėmis, pvz., guminiu pagrindu arba tekstūriniu paviršiumi.

·         Patikrinkite, ar tinka jūsų transporto priemonei. Prieš įsigydami šuns automobilio sėdynės užvalkalą, įsitikinkite, ar jis tinka konkrečios markės ir modelio transporto priemonei. Kai kurie užvalkalai gali netikti tam tikroms transporto priemonėms, todėl, prieš perkant, reikia tai išsiaiškinti.

Kodėl verta rinktis mūsų siūlomus užtiesalus automobiliams?

Siūlome pasirinkti iš labai plataus „Hobby Dog“ gamintojų kokybiškų apsauginių užtiesalų automobiliams. Jie yra universalūs, todėl gali būti lengvai pritaikomi naudojimui tiek automobilio bagažinėje, tiek ant priekinės arba galinės sėdynės visų populiariausių markių automobiliuose. Galite pasirinkti iš skirtingų modelių užtiesalų automobiliams, pritaikydami jį  mažų ir didelių veislių šunų transportavimui.

„Hobby Dog“ automobilio sėdynių užtiesalai yra itin patvarūs ir atsparūs purvui, drėgmei, vandeniui bei braižymuisi. Mūsų siūlomi automobilio sėdynių užvalkalai padeda veiksmingai apsaugoti automobilio saloną, išlaikant jį švarų ir sausą – net kai lauke smarkiai lyja, yra daug sniego ir purvo.

Mūsų siūlomo asortimento automobilių sėdynių užtiesaluose yra anga, skirta saugos diržui ištraukti, todėl prireikus transportuojamą augintinį galima saugiai prisegti. Automobilio sėdynės užtiesalas turi ir kišenėlę, kurioje galima laikyti įvairius smulkius daiktus. Visus „Hobby Dog“ užtiesalus automobiliams galima skalbti 30°C temperatūroje.

Pabaigai

Automobilio sėdynės užtiesalas šuniui yra vertinga investicija kiekvienam šuns šeimininkui, kuris dažnai keliauja su savo neišskiriamu draugu. Užtiesalas automobiliui pasižymi daugybe privalumų – nuo automobilio apmušalų apsaugos iki šuns saugumo ir patogumo kelionės metu. Rinkdamiesi užtiesalą automobiliui, atsižvelkite į savo šuns dydį, rinkitės patvarias medžiagas ir jūsų augintiniui tinkamą stilių. Jei pasirinkimo procese kiltų papildomų klausimų, visuomet galite kreiptis e. paštu info@dogus.lt, ir mes padėsime išsirinkti Jūsų augintiniui tinkantį užvalkalą automobiliui.

Tags: automobilio sedyniu uztiesalas, uztiesalas automobiliui, automobilio uztiesalas sunims, sėdynių užtiesalai, kelioniniai reikmenys sunims, sedynes uzvalkalas suniui

Komentarai

Rašyti komentarą

Pristatymas

    NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje, visoms prekėms.

Garantija

    Būkite ramūs pirkdami dogus.lt. Jau daugiau nei 10 metų dirbame jums.