ID pakabukai šunims – jų nauda ir pasirinkimas

Šuns dingimas gali būti ypatingai traumuojanti patirtis tiek šeimininkui, tiek ir pačiam gyvūnui. Tačiau šeimininkai paprastai apie šuns dingimo riziką nepagalvoja tol, kol su ja nesusiduria. Nors yra daugybė būdų, kaip užtikrinti šuns saugumą, tarp kurių ir šuns žymėjimas mikroschema, mobiliosios programėlės ir kt., kokybiški ID pakabukai šunims yra viena iš veiksmingiausių priemonių pasimetusio augintinio grąžinimui šeimininkams užtikrinti.

Taigi, jei rūpinatės savo mylimo augintinio saugumu ir apie tai, kaip jį užtikrinti, siūlome išsamiau susipažinti su augintinių saugumui užtikrinti skirtomis priemonėmis ir jų nauda.

ID žetonai šunims ir jų privalumai

ID pakabukas augintiniui yra viena iš veiksmingiausių priemonių, padedančių dingusį augintinį sugrąžinti į jo namus, todėl, laikantiems šunis, būtina imtis atitinkamų priemonių, padedančių tai pasiekti.

Visuomet yra tikimybė, kad šuo pasimes

Remiantis statistiniais duomenimis, 1 iš 3 augintinių bent kartą gyvenime pasiklysta, o 80–85 % pasiklydusių augintinių, neturinčių ID pakabuko, atspindinčio jo tapatybę, namo nebegrįžta. Tai reiškia, kad pas šeimininkus grįžta tik apie 15–20 % pasimetusių šunų. Dešimtys milijonų kasmet visame pasaulyje pasiklystančių šunų tik dar kartą patvirtina, kad individualūs šunų pakabukai yra ypač naudingi ir gali padėti pasiklydusį šunį radusiam žmogui lengviau surasti jo šeimininkus ir sugrąžinti augintinį namo.

Lengviau identifikuoti augintinį

Individualūs ID žetonai su tekstu yra vienas iš geriausių būdų pasimetusiam augintiniui grįžti pas mylinčius šeimininkus. Nors šunų ženklinimo mikroschemos yra vertingos, vis dėlto, jei mikroschemą turintis šuo pasimes, jį radusiems žmonėms pirmiausia šunį reikės nuvežti į veterinarijos kliniką arba gyvūnų prieglaudą, kad būtų galima nuskaityti jo mikroschemą. Tuo tarpu ID pakabukai šunims padeda daug lengviau ir greičiau pasimetusį šunį radusiems žmonėms susisiekti su šeimininkais ir nebereikia kreiptis į veterinarijos klinikas ar gyvūnų prieglaudas.

Didesnė tikimybė sulaukti pagalbos

ID žetonai šunims padidina tikimybę, kad pasimetęs augintis sulauks pagalbos iš aplinkinių. Be šeimininko laisvai klaidžiojantis šuo aplinkiniams paprastai gali kelti baimę ir nesaugumo jausmą, o jei šuo turi antkaklį ir ID pakabuką, jis gali kelti daugiau pasitikėjimo, nes žmonės supranta, kad toks gyvūnas turi namus.

Gali tekti susidurti su netikėtomis situacijomis

Niekuomet nežinome, su kokiomis netikėtomis situacijomis teks susidurti. Automobilio avarija, gamtinės stichijos, fejerverkai, sprogimai ar gaisrai – situacijų, kuriose šuo gali išsigąsti ir pabėgti, yra daugybė. Kadangi to negalime numatyti ir nuo to apsisaugoti, geriausia iš anksto apsidrausti. ID pakabukai katėms ir šunims gali tapti labai nesudėtinga, tačiau ypatingai veiksminga priemone, padedančia sumažinti augintinio dingimo riziką.

ID pakabuko šunims pasirinkimas

Jau susipažinote su ID pakabukų šunims nauda, tačiau ne mažiau svarbu žinoti, kaip pasirinkti tinkamą ID pakabuką savo augintiniui.

Kokybiškos medžiagos

Pasirinkus iš nekokybiškų medžiagų pagamintą pakabuką augintiniui, neilgai trukus jį teks keisti nauju, nes jis nutrūks ir pasimes arba bus sugadintas, tad teks nuolat patirti išlaidas, perkant naujus ID pakabukus. Todėl, ieškant ID pakabuko šuniui, labai svarbu pasirinkti iš kokybiškų medžiagų pagamintą pakabuką. Pasirinkę iš nerūdijančio plieno ar titano pagamintą aukštos kokybės ID pakabuką, būsite tikri, kad jis bus ilgaamžis ir patvarus – nesurūdys ir nesulūš.

ID pakabuko patogumas

Labai svarbu pasirūpinti, kad ID pakabukas būtų patogus jūsų augintiniui. Jis neturi dirginti šuns ar būti jam nepatogus, nes tada šuo bandys jį nusiimti. Pasirinkus aukštos kokybės ID žetoną su tekstu, jūsų augintinis visuomet turės lengvą ir patogų aksesuarą, kuris nekels jokių alergijų, nedirgins ir netrukdys.

Pakabuko įskaitomumas

Šuns ID pakabukas su graviravimu yra būtinas, tačiau labai svarbu, kad graviravimo tikslumas ir gylis būtų pačios aukščiausios kokybės. Naudojant šiuolaikines pažangiausias lazerinio graviravimo technologijas, galima padidinti ID pakabuko ilgaamžiškumą ir įskaitomumą. Todėl vertėtų atsižvelgti į siūlomas ID žetonų šunims graviravimo galimybes, užtikrinant, kad ID žetonas bus graviruotas aukščiausios kokybės lazeriu, o tokiu būdu gautam rezultatui įtakos neturės jokie dėvėjimosi metu galimi įbrėžimai, nutrynimai ar sutepimai.

ID žetono dydis ir svoris

Renkantis visame pasaulyje pripažintų gamintojų ID žetonus su graviravimu, galite būti tikri, kad pakabukas bus optimalaus dydžio ir svorio. Tai ypač aktualu mažesnių veislių šunims, kuriems didesnis ID pakabuko svoris gali kelti nepatogumų. Todėl rekomenduojama rinktis gamintojus, kurie specializuojasi šioje srityje, užuot pirkus masinės gamybos pakabukus, kurie gali būti sunkūs ir dideli.

Kodėl „Red Dingo“ ID pakabukai šunims?

Siūlome labai platų „Red Dingo“ gamintojo ID pakabukų šunims asortimentą. „Red Dingo“ prekės ženklas priklauso australų kompanijai, kuri pirmoji pasaulyje ėmė gaminti emaliuotus ID pakabukus augintiniams. Šiandien jų gaminama produkcija pripažįstama viena geriausių pasaulyje.

Visuomet atliekamas aukštos kokybės giluminis ID pakabukų graviravimas naudojant technologiškai pažangų pramoninį graverį, todėl ant pakabuko išgraviruotas tekstas išlieka visam gyvenimui, kartu suteikiant neribotą garantiją.

„Red Dingo“ ID žetonai šunims yra gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, tokias kaip kietas nerūdijantis plienas ar tvirtas ir korozijai atsparus titanas, todėl šie žetonai nerūdija ir yra itin patvarūs. Galima rinktis iš labai plataus skirtingų formų ir dizainų ID pakabukų asortimento ir ne tik papuošti savo augintinį originaliu pakabuku, bet ir užtikrinti, kad pasiklydęs jis greičiau sugrįš pas savo šeimininkus.

Į mūsų siūlomų „Red Dingo“ ID pakabukų kaina yra įskaičiuotas pakabukas, jo graviravimas, žiedelis prisegimui prie šuns antkaklio ir siuntimas.

Žodis pabaigai

Aptarti ID pakabukų šunims privalumai akivaizdžiai rodo, kad tai yra viena iš pačių efektyviausių priemonių, padedančių pasimetusiam augintiniui grįžti į namus ir išlikti saugiam. Nepaisant jūsų šuns veislės ir jūsų skonio bei poreikių, kokybiški „Red Dingo“ ID pakabukai šunims yra tai, ko reikia jūsų augintiniui.

Nuo šiol nebereikia jaudintis, kad jūsų augintinis pasimetęs neberas savo namų – apsaugokite jį ir įsigykite individualų šuns pakabuką dar šiandien. Jei, rinkdamiesi ID pakabuką savo augintiniui susidursite su papildomais klausimais, visuomet galite kreiptis e. paštu info@dogus.lt ir mes su dideliu malonumu padėsime Jums išsirinkti!

Tags: id pakabukai šunims, id žetonai šunims

Komentarai

Rašyti komentarą

Pristatymas

    NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje, visoms prekėms.

Garantija

    Būkite ramūs pirkdami dogus.lt. Jau daugiau nei 10 metų dirbame jums.