Gultai šunims: jų nauda ir pasirinkimas

Kas galėtų geriau atpalaiduoti nei kokybiškas ir geras miegas? Ir tai pasakytina ne tik apie žmones, bet ir apie geriausius žmogaus draugus – šunis. Atsižvelgiant į šuns amžių, per parą jis gali miegoti vidutiniškai nuo 12 iki 18 valandų, todėl labai svarbu, kad gultai šunims būtų patogūs ir kokybiški, užtikrinantys ramų ir komfortišką šuns miegą. Ir net jei retkarčiais jūsų augintinis mėgsta naktį susirangyti šalia jūsų, kiekvienas šuo turėtų turėti savo guolį, kuriuo reikėtų pasirūpinti kiekvienam šuns šeimininkui.

Kokiais privalumais pasižymi guoliai šunims?

Tinkamas gultas šuniui yra ne tik patogi vieta poilsiui, tačiau pasižymi ir daugybe kitų privalumų, įskaitant gyvūno miego kokybę ir naudą jo bendrai savijautai.

Guolis šuniui užtikrina geresnį miegą

Kiekvieno šuns sveikatai yra būtinas pakankamas ir kokybiškas miegas. Be to, atlikti tyrimai rodo, kad geras poilsis ir miegas gerina šunų atmintį ir net gali padaryti juos protingesniais. Dresūros metu šunims išmokus naujų komandų, tinkamai išsimiegoję ir pailsėję jie geriau jų klauso bei jas pakartoja, o taip pat turi daugiau energijos, kurios reikia efektyvesniam dresavimui. Šuns kūną amortizuojantis ir jaukus gultas padeda gyvūnui užmigti ir giliau miegoti naktį. Visa tai svarbu bet kokio amžiaus šunims, o ypač vyresniems ir didesnių veislių šunims, kuriems reikia daugiau miego nei jaunesnio amžiaus ir mažesnio dydžio šunims.

Suteikia vietą šuns poilsiui

Šunys yra dresuoti gyvūnai, vertinantys savo asmeninę vietą, kurioje gali atsigauti ir pailsėti. Todėl komfortiškas ir jaukus guolis šuniui turėtų būti saugi vieta, kurioje jis gali atitrūkti nuo kasdienio namų šurmulio. Tačiau tam, kad šuo savo guolyje galėtų puikiai jaustis, guolis turėtų būti tinkamo dydžio, kad jame būtų pakankamai vietos miegoti ir prireikus išsitiesti.

Kokybiški šunų gultai palaiko sąnarius

Augant šuniukui, labai svarbu tinkamai pasirūpinti jo sąnariais. Tam padeda tinkamai pasirinkti šunų gultai, kurie tuo pačiu užtikrina ir gerą miegą. Tačiau kokybiški guoliai yra ypatingai svarbūs ir vyresnio amžiaus augintiniams, kadangi su amžiumi šunims atsiranda įvairių sveikatos problemų, įskaitant klubo sąnario displaziją, artritą ir kitas sąnarių problemas. Siekiant sumažinti tokių sveikatos problemų simptomus ir paūmėjimą, svarbu, kad pasirinktas guolis šuniui būtų optimaliai amortizuojantis, užtikrintų minkštą ir atraminį komfortą bei malšintų sąnarių skausmus.

Šunų gultų pasirinkimas

Šiandieninėje rinkoje yra siūlomas labai platus šunų gultų asortimentas, todėl gali kilti klausimas, kaipgi išsirinkti tinkamiausią guolį savo ištikimajam augintiniui? Renkantis reikia įvertinti įvairius svarbius veiksnius, pradedant gulto dydžiu ar patogumu ir baigiant šuns sveikatos poreikiais bei kaina. Taigi, pristatome jums keletą veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, rinkdamiesi guolį savo augintiniui:

·         Tinkamas dydis. Labai svarbu įsitikinti, kad guolyje jūsų šuo lengvai tilptų – jo galva ir galūnės neturėtų būti išsikišusios už guolio kraštų.

·         Lengvas skalbimas. Šuns guolis turėtų būti reguliariai skalbiamas ir tinkamai prižiūrimas, nes jis greitai susitepa ir apsivelia gyvūno plaukais. Tai ypač svarbu alergiškiems šunims. Dauguma mūsų siūlomų guolių šunims yra pagaminti su nuimamais apvalkalais, kuriuos galima skalbti skalbyklėje 30°C temperatūroje.

·         Atsparumas. Visi mūsų siūlomi gultai šunims yra labai patvarūs, pasižymi dideliu atsparumu drėgmei, braižymuisi ir purvui, todėl toks augintiniui išrinktas guolis bus ne tik labai patogus, bet ir itin praktiškas.

·         Tinkamas guolio užpildas. Galima rinktis iš šunų guolių su putplasčio, drožlių, gelio ir kitų medžiagų užpildais. Kiekvienas užpildas pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl svarbu pasirinkti tinkamiausią jūsų augintiniui. Pavyzdžiui, jei šuo serga artritu ar yra vyresnio amžiaus, jam reikia didesnės atramos ir patogumo, todėl galima rinktis ortopedinį guolį su storesniu ir lanksčiu geliu arba putplasčiu. Norint išsaugoti geresnį guolio kvapą ir išvengti kenkėjų, puikiai tiktų kedro drožlių užpildas, suteikiantis šuns guoliui daugiau gaivumo.

·         Saugumas. Jūsų šuns gultas turėtų būti pagamintas atsižvelgiant į visus saugumo standartus. Jame turėtų būti naudojamas saugus užpildas, ant jo neturėtų būti jokių sagų ar juostelių, kurias šuo galėtų kramtyti ir praryti.

·         Ekologiškumas. Vis daugiau vartotojų ieško ekologiškų ir aplinką tausojančių sprendimų. Jei norite prisidėti prie mus supančios aplinkos išsaugojimo, galite rinktis ekologiškus gultus.

·         Guolio dizainas. Savo šuns guolį galite priderinti ir prie namų interjero, suteikdami būstui daugiau estetikos. Siūlome įvairių formų, spalvų ir ornamentų guolius šunims, iš kurių lengvai išsirinksite tinkamiausią savo būstui.

Mūsų e. parduotuvėje siūlomi tik aukščiausios kokybės ir elegantiški gultai šunims. Platus guolių šunims asortimentas, skirtingi išmatavimai, įvairios formos ir spalvos leis daug lengviau išsirinkti geriausiai jūsų augintiniui tinkantį modelį.

Pratinkite šunį miegoti savo guolyje

Nors galite jaukiai jaustis, kai jūsų šuo įsitaiso lovoje šalia jūsų, gyvūnas gali trikdyti jūsų miegą, ypač, jei šuo yra didelės veislės ir užima nemažą lovos dalį. Atlikti tyrimai parodė, kad šuns miegojimas miegamajame gali pagerinti šeimininkų miegą, tačiau šuns miegojimas lovoje kartu su šeimininku sukuria visiškai priešingą rezultatą. Tai reiškia, kad šuo turėtų miegoti jūsų miegamajame, tačiau savo guolyje. Be to, galite pasirūpinti ir keliais šuns guoliais, išdėstydami juos skirtingose namų vietose – taip užtikrinsite, kad jūsų augintinis visuomet ras jam jaukią ir patogią vietą ramiam poilsiui, ir kartu sumažinsite tikimybę, kad šuo pamėgs jūsų sofą, fotelį ar kitus minkštus baldus.

Jei jūsų augintinis turės kokybišką ir patogų šuns gultą, jis patogiai miegos ir gerai jausis. Jei jus sudomino gultai šunims, siūlome nieko nelaukus susisiekti su mumis e. paštu info@dogus.lt, ir mes padėsime jums išsirinkti. Suteikite galimybę savo mylimam augintiniui patogiai įsitaisyti minkštame guolyje ir pasinerti į atpalaiduojantį bei saldų miegą!

Tags: gultai šunims, guoliai šunims, augintinių gultai, elektroninės parduotuvės dogus.lt blogas

Komentarai

Rašyti komentarą

Pristatymas

    NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje, visoms prekėms.

Garantija

    Būkite ramūs pirkdami dogus.lt. Jau daugiau nei 10 metų džiuginame jus ir jūsų mylimus augintinius.