Atspindintys universalūs pavadėliai

Atspindintys universalūs pavadėliai

Red Dingo universalūs pavadėliai šunims populiarūs visoje Europoje tarp kinologų, hendlerių ir tų kurie mėgsta universalumą.  Šešios funkcijos viename leidžia skirtingas pavadėlio konfigūracijas kiekvienos dienos naudojimui. Lankstumas – trys metaliniai žiedeliai leidžia pasirinkti norimą pavadėlio ilgį – trumpą, vidutinį ar ilgą. Galima panaudoti kaip dvigubą pavadėlį dviem šunims vedžioti arba užsimauti per petį laisvam ėjimui. Taip pat šį pavadėlį galima panaudoti kaip laikiną augintinio pririšimą. Tai puikus pasirinkimas ne tik treniruotėms, bet ir laisvalaikiui, kuomet reikalingas pavadėlio universalumas.

Red Dingo atspindintys universalūs pavadėliai užtikrina augintinių saugumą ir tinkami naudoti tamsiu paros metu. Šviesiu paros metu, šie pavadėliai nieko nesiskirs nuo paprastų. Red Dingo pavadėliai atsispindės per visą jų ilgį, todėl bus matomi bet kurio kampu.  Šių pavadėlių atspindinti medžiaga yra tokia pat lengva, kaip ir kitų pavadėlių, be to nereikalauja jokių elementų ar kitų priedų.

Red Dingo universalūs pavadėliai tvirti, atsparūs trinčiai, o karabinams atlikti Red Dingo tvirtumo testai įrodė, kad tai bene vieni tvirčiausių rinkoje.-10 %

Red Dingo universalus atspindintis pavadėlis šunims mėlynas 12mm x 2.0m

Red Dingo universalūs pavadėliai šunims populiarūs visoje Europoje tarp kinologų, hendlerių ir tų ..

10.42 € 11.58 €

-10 %

Red Dingo universalus atspindintis pavadėlis šunims oranžinis 12mm x 2.0m

Red Dingo universalūs pavadėliai šunims populiarūs visoje Europoje tarp kinologų, hendlerių ir tų ..

10.42 € 11.58 €

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Top