Red Dingo ID pakabukai

Red Dingo - tai australų kompanija, kuri pirma pasaulyje pradėjo gaminti emaliuotus ID pakabukus augintiniams. Šiai dienai Red Dingo turi didžiausią pasaulyje ID pakabukų asortimentą, todėl net patys išrankiausi augintinių šeimininkai tikrai išsirinks patinkantį variantą.


Pakabukai gaminami iš kieto nerūdijančio plieno, dėl to šie pakabukai yra amžini – šuns ar katės pakabukas nesurūdys ir nesulūš. Red Dingo pakabukų (kitaip dar vadinami identifikavimo žetonais) graviravimas – giluminis, todėl garantuojame, kad išgraviruotas tekstas matysis visam laikui! Tai ne tušti žodžiai, nes Red Dingo VISIEMS ID pakabukams suteikia garantiją VISAM GYVENIMUI (lifetime) – jei taip nutiktų, kad jūsų turimo pakabuko tekstas išbluks ar nusitrins ir tekstas bus sunkiai ar beveik nematomas – Red Dingo visada jį pakeis nauju. Visi Red Dingo ID pakabukai gaminami laikantis aukščiausios kokybės reikalavimų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje taip pat siūlome Red Dingo nerūdijančio plieno be emalio, blizgius, žalvarinius bei plastikinius pakabukus.


Jei jūsų augintinis (šuo ar katė) turi mikroschemą (paženklintas mikročipu) – tokia apsauga tikrai ne visada padės augintiniui greitai grįžti namo. Kas bus, jei žmonės ras jūsų augintinį naktį, kai niekas nedirba? Galbūt radę augintinį ir norėtų padėti jam rasti kelią namo, bet nežino artimiausios gyvūnų klinikos, o gal tiesiog neturi galimybės augintinį transportuoti. Su Red Dingo ID pakabuku bus viskas paprasčiau ir greičiau – užteks patikrinti pakabuką ir paskambinti jūsų numeriu. Šie pakabukai ne tik padės augintiniui atrasti kelią namo, bet ir jį papuoš.


Nemokamas pakabukų graviravimas ir siuntimas pirmenybiniu paštu. Išsirinkę Jums patinkantį ID pakabuką, per 24 valandas išgraviruosime Jūsų vardą bei telefono numerį (arba tai, ką Jūs pageidausite). Po užsakymo apmokėjimo, pakabuką gausite paštu per maždaug 5-7 darbo dienas. Verta palaukti, nes pakabukų išgraviruotam tekstui gamintojas suteikia neribotą garantiją. Be to rinkoje siūlomi pakabukai bus gerokai plonesni, daugelis pagaminti iš aliuminio, o graviravimas tik paviršutinis (kuomet atliekamas ne giluminis graviravimas, bet markiravimas), todėl žinome – tokių pakabukų tekstas greitai nusidėvės. Ne veltui teigiama - Red Dingo ID pakabukai augintiniams vieni geriausių pasaulyje, o Lietuvoje šiai dienai jiems nėra lygių. Įsigykite ir įsitikinkite patys. Visada labai laukiame klientų atsiliepimų, kuriuos galite palikti prie prekės aprašymo.

Komentarai

Rašyti komentarą

Pristatymas

    NEMOKAMAS pristatymas visoje Lietuvoje, visoms prekėms.

Garantija

    Būkite ramūs pirkdami dogus.lt. Jau daugiau nei 10 metų dirbame jums.

DOGUS, UAB © 2022