Red Dingo atspindintys antkakliai yra svarbūs šunims, kurie mėgsta būti lauke tamsiu paros metu. Tai užtikrins, kad Jūsų šuo būtų saugus šalia kelio. Red Dingo antkakliai atsispindės per visą jų ilgį, todėl bus matomi bet kurio kampu.  Šių antkaklių atspindinti medžiaga yra tokia pat lengva, kaip ir kiti antkakliai, be to nereikalauja jokių elementų ar kitų priedų prie antkaklio. Tvirti, bet patogūs antkakliai pagaminti iš nailono, atsparūs trinčiai. Visi Red Dingo antkakliai pagaminti laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų.  „Bucklebone“ sagtis šunims pagaminta iš acetalio plastiko, kuris yra ypač tvirtas, be to tai puikus priedas prie antkaklio dizaino. Šiuos antkaklius galėsite lengvai užsegti. Antkakliai turi metalinį žiedelį pavadėliui prisegti.

Antkaklio plotis 40mm, apimtis 37-55cm.

Antkaklis yra platus (40 mm), tinka didesniems šunims. Prašome pamatuoti augintinio kaklo apimtį ir įsitikinti, kad apimtis yra šiose ribose - 37-55 cm.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Red Dingo atspindintis antkaklis šunims juodas 40mm x 37-55cm

  • Prekės kodas: DCG005
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 17.00 €


Žymos: 37-55cm, atspindintys, akcijos, atspindintis, šunims, 40mm, šunims, juodas, dingo, red, red dingo atspindintis antkaklis, antkaklis, sunims, antkakliai, red dingo atspindintys antkaklia, antkakliai

Top